Portal ma 28,731,955 unikalnych wizyt

28/04/2008 14:39
Lokomotywa jedzie dalej
W zakończonym meczu puławska Wisła KS pokonała wynikiem 4:0 lubelski zespół z Wieniawy Lubliniankę. Wiosenna passa Wisły trwa. Lubelski zespół pogrążyli po kolei Łukasz Giza w 29 minucie, dwa razy Wojciech Kępka w 52 i 60 minucie oraz Rafał Dryk w 71 minucie.

Zapis relacji live
W zakończonym przed chwilą meczu puławska Wisła KS pokonała wynikiem 4:0 lubelski zespół z Wieniawy Lubliniankę. Wiosenna passa Wisły trwa. Lubelski zespół pogrążyli po kolei Łukasz Giza w 29 minucie, dwa razy Wojciech Kępka w 52 i 60 minucie oraz Rafał Dryk w 71 minucie.

Czekamy na inne wieści z Ligi

Wisła Puławy - Lublinianka Lublin 4:0 (1:0)

Skład Wisły: Dąbała, Mróz, Dryk, Abramczyk (55 M. Kamola), Bancerz (62 Pszczoła), Zięba (72 Sikora), Mokiejewski, Stecyszyn(60 Wiśniosz), Matyjaszek, Giza, Kępka

Skład Lublinianki: Górski - Chmielnicki, Łysek, Pilipczak, Borowski, Sobiech, Gadzicki, Góral, Niedziałek, Oszast (46 Siczek),
Gromaszek (46 Marzec)

Bramki
Giza 29'
Kępka 52, 60
Dryk 71

Żółte kartki: Niedziałek (Lublinianka) Zięba (Wisła)
more komentarze (47)
#1 | Wisła only dnia 26/04/2008 19:25 napisał:
Fajny mecz, super oprawa kibiców ( chociaż doping trochę senny ), zwycięstwo to minimum tego co mogło być, i......jedziemy dalej. Brawo Wisełka !!!!! Następna stacja Szarowola, mam nadzieję, że będzie do przodu, są w gazie i w formie to widać, no i celowniki proszę dostroić panowie..
#2 | KS kibic dnia 26/04/2008 19:30 napisał:
Gratuluje, świetnej relacji live, gratuluję wyniku i proszę o więcej.
#3 | Lublinianka net donosi dnia 26/04/2008 19:57 napisał:
Pogrom w Puławach
Wysoką porażką zakończył się wyjazd Lublinianki do Puław. "Rycerze Wiosny" wygrali aż 4:0. Bramki dla Wisły zdobyli Łukasz Giza, dwukrotnie Wojciech Kępka oraz Rafał Dryk.
Od siebie jeszcze dodam , że wysoki był poziom sędziowania. To Rycerze Wiosny byli jedynymi i prawdziwymi bohaterami tego meczu, a w Lublinance....wyróżniał się Niedział.
#4 | ajax dnia 26/04/2008 20:09 napisał:
Podlasie - Janowianka 1:0
Start K. - Huragan 0:1
#5 | ....... dnia 26/04/2008 20:25 napisał:
Ma ktos jeszcze jakies wyniki??

Redakcja: Dzisiaj oprócz tych co podał ajax to raczej nie dostaniesz.
#6 | Bartek dnia 26/04/2008 21:22 napisał:
Kibic Chełmianki co to za przeciwnik Lublinianka i tak słaba łatwo wam poszło co z czego że wisła wygrała wysoko to wam się udało jeszcze nieraż wasza Wisełka przegra z kim wy i tak patałachy jesteście ale my w chełmia mam lepszych kibiców i oprawa a wy co ?
#7 | KS kibic dnia 26/04/2008 21:31 napisał:
Do Bartek: To fajnie, że macie lepszych kibiców i oprawy. Ładnie będziecie się prezentować w Klasie B. hahahahah. Prowokator.
#8 | Fantyk dnia 26/04/2008 21:33 napisał:
Usuncie jego komentarze panowie bo robi sie coraz bardziej zalosny. Wisła - Gratulacje
#9 | ajax dnia 26/04/2008 21:39 napisał:
Gratulacje dla całej naszej drużyny za 3pkt. i naprawdę dobry mecz, szczególnie w drugiej połowie.Gra Wisły była dynamiczna, pomysłowa, z dużą ilością zagrań z pierwszej piłki i sytuacjami podbramkowymi. Kempes rozegrał kolejny bramkowy mecz, walczył w powietrzu, był bardzo aktywny-BRAWO! Tradycyjnie wejście Buły ożywiło grę. Ten chłopak robi stałe postępy w wyszkoleniu technicznym, a duszę ma prawdziwego wojownika - wielkie brawa Damian! Obrona nie straciła wprawdzie bramek, ale głównie dzięki Dąbiemu, który popisał się dwoma kapitalnymi paradami. Zauważyłem, że dobra gra Wisły udzieliła się kibicom na głównej trybunie...i myślę,że będzie coraz lepsza atmosfera. Teraz, jak napisał Wisła only stacja Szarowola, ale podobnie jestem pełen dobrych nadziei.
#10 | wstyd dnia 26/04/2008 21:44 napisał:
Tylko nauczcie się wreszcie że buła to Wiśniorz a nie Wiśniosz. Tak go uwielbiacie a nie wiecie jak się pisze jego nazwisko
#11 | Roger Guereiro dnia 26/04/2008 21:54 napisał:
czy ja muc sie spodziewac jakies zdjencia z ten mecz?

Redakcja: naszego oficjalnego fotoreportera nie było. Mamy nadzieję otrzymać zdjęcia od kibiców. Wszelkie zdjęcia prosimy wysylać na adres akopinski@wislapulawy.pl lub (i) el_dzi@wislapulawy.pl
#12 | janek dnia 26/04/2008 22:43 napisał:
Bardzo dobra gra Wisły, miła dla oka. Już na samym początku meczu mogliśmy prowadzić, Lublinianka była wyraźnie zepchnięta do obrony, lecz po kilku minutach naporu, gra nieco uspokoiła się. Bramka strzelona przez Gizę na pewno wprowadziła opanowanie w szeregi Wisły, a w drugiej połowie to już połowie z zawodników Lublinianki nie chciało się po prostu biegać, co było widać po jednej z kontr. Miejmy nadzieję, że "lokomotywa" już do końca sezonu nie będzie zatrzymana i będziemy mogli się cieszyć z awansu, do którego już wcale nie tak daleko. Brawa również dla kibiców, którzy widać, że włożyli w początkową oprawę sporo sił i wyszło to bardzo fajnie i mile dla oka.
P.S.
Na 90minut.pl napisane jest, że Wisła znajduje się na 6 miejscu przed Białą Podlaską więc w którejś z tabel widnieje błąd.
Redakcja: Nasza tabela liczy to co jest a nie to co będzie na koniec sezonu. Nasza tabela jest matematyczna. Jeśli wejdziesz w zakładki TABELE to można się fajnie pobawić. Pozdrawiamy
#13 | Emeryt dnia 26/04/2008 22:54 napisał:
#14 | były puławiak dnia 26/04/2008 22:59 napisał:
byłem na meczu fajna gra troche błędów w obronie ale podobno brakowało Gawrysiaka i Burka
jak będzie pełny skład to do końca rundy wszystko do przodu wisełka 3 liga na pewno pozdrawiam
#15 | kopia dnia 26/04/2008 23:02 napisał:
oprawa wyglądała extra!
#16 | MrMargol dnia 27/04/2008 09:36 napisał:
wynik mówi sam za siebie.
wielkie brawa dla kibiców którzy przygotowali świetną oprawę. gratulacje za pomysły i wykonanie.
pierwszy raz od bardzo wielu lat z głównej trybuny wydobywały sie nieśmiałe (tymczasem) próby dopingu. może już niedługo ...
Wink
#17 | Wisła only dnia 27/04/2008 09:42 napisał:
Lubelska piłka informuje - Drużyna puławskiej Wisły pokonała dziś 4:0 Lubliniankę Lublin w meczu 22. kolejki IV ligi. Warto odnotować, że "Wiślacy" kontynuują dobrą passę kolejnych wygranych meczów. Dzisiejsze zwycięstwo było dla piłkarzy tej drużyny czwartym z rzędu. Od siebie dodam - 12 pkt, i bilans bramek 11 : 1. Co do kibiców na głównej....nie było tak źle, nie wiem ale wg mnie wczorajszy mecz oglądało ok. 800 widzów, było ich więcej niż na meczu z Orlętami, zobaczymy na meczu z Łęczną.
#18 | mariusz huligans dnia 27/04/2008 09:48 napisał:
wszystko super oprawa zdjęcia relacja live wszystko wszystko pysznie wypadło
szkoda tylko a to pewna wiadomość z pewnego źródła że prezes podkupuje nam redaktorów fotoreporter Szelak od pewnego czasu już zupełnie nie jest widziany na meczach wisły podobnie redaktor Kopia, to była jego prawdopobnie ostatnia relacja live,następne będziecie mogli przeczytać ale na stronie oficjalnej ,w/w osoby porzucają nas na rzecz oficjalnej strony wisły przykre to ale niestety prawdziwe ,jak to mowił ktoś sławny pieniądz rządzi światem, szkoda tylko że cały nasz huligański trud idzie na marne ,persony które były dla nas niczym bogowie opuszczają nas teraz dla paru groszy ehhh
#19 | MrMargol dnia 27/04/2008 10:01 napisał:
nie wierze
#20 | Fanatyk dnia 27/04/2008 10:34 napisał:
Mariusz prima aprilis 1 kwietniaCool
#21 | el_dzi dnia 27/04/2008 10:42 napisał:
mariusz huligans normalnie komentarz tygodnia jak nic Grin w kategorii fantasy. Smile
#22 | szelak dnia 27/04/2008 11:30 napisał:
mariusz huligans widzę że wiesz więcej niż ja sam.A może ty mi załatwiłeś robotę na oficjalnej stronie.
Masz wiadomości wyssane z palca i staraj się nie podawać ich do wiadomości publicznej bo siejesz zamęt. Co do tego że pieniądz rządzi światem to normalna sprawa w sumie człowiek żyje dla pieniędzy.
Dla wiadomości wszystkich - moja nieobecność spowodowana jest brakiem czasu, rodzina mi się powiększyła i niestety nie mam czasu być na meczach ale postaram się wpadać na nie jak tylko będę mógł.
#23 | Wisła only dnia 27/04/2008 12:11 napisał:
Znowu zadyma nie wiadomo o co i po co....cieszmy sie z tego, że Zarząd Wisełki ma fajne pomysły, że po "Burkowym" okresie chcą wydobyć nasz ukochany Klub z czasów kamienia łupanego, flaszki i byle jakości. Z tego co wiem, to nie jest jeszcze ostateczny kształt i układ tej strony, można powiedzieć, że takie demo, zrobione po to, żeby uciąć chociażby złośliwości, które były i na tej stronie. Trzymam kciuki za oficjalną stronę i życzę jej Twórcom sukcesów. Przed nimi dużo pracy, bo i w innych sekcjach zawodnicy Wisły odnoszą duże sukcesy i tam też bardzo dużo dobrego się dzieje...
( pływacy, ciężarowcy ). Wszystkiego najlepszego !!!!!
#24 | Wisła only dnia 27/04/2008 12:39 napisał:
Kończąc wątek, oficjalna strona Klubu to wg mnie kolejny element w konsekwentnie budowanym pozytywnym wizerunku Wisełki, stroje dla I zespołu, prezentacja drużyny, karnety, plakaty meczowe, relacje z meczów i wywiady z piłkarzami w TVK Puławy to wszystko przyciąga do Klubu nowych sponsorów, bo jak napisał szelak - "pieniądz rządzi światem" a bez kasy to lokomotywa "Wisła Puławy" nie ruszyłaby z miejsca i pewnie nie pasjonowalibyśmy się teraz pościgiem za III ligą..... Taka prawda.
#25 | snac dnia 27/04/2008 15:24 napisał: