Portal ma 28,698,917 unikalnych wizyt

10/05/2008 20:29
Zgodnie z planem
Bardzo dobrze spisali się dziś piłkarze puławskiej Wisły. W trudnym i ciężkim wyjazdowym spotkaniu pokonali Huragana Międzyrzec Podlaski 3:1 i nadal liczą się w walce o awans do nowej III ligi. Zgodnie z oczekiwaniami do ataków od samego początku ruszyła Wisła. W 3 minucie szansę sam na sam z bramkarzem miał Łukasz Giza, ale najlepszy strzelec 4 ligi źle podciął piłkę i skończyło się na strachu dla gospodarzy.
Bardzo dobrze spisali się dziś piłkarze puławskiej Wisły. W trudnym i ciężkim wyjazdowym spotkaniu pokonali Huragana Międzyrzec Podlaski 3:1 i nadal liczą się w walce o awans do nowej III ligi.
Zgodnie z oczekiwaniami do ataków od samego początku ruszyła Wisła. W 3 minucie szansę sam na sam z bramkarzem miał Łukasz Giza, ale najlepszy strzelec 4 ligi źle podciął piłkę i skończyło się na strachu dla gospodarzy.
Kibice Wisły na bramkę czekać musieli do 19 minuty, kiedy to po dośrodkowaniu Mariusza Abramczyka futbolówkę do siatki skierował Piotrek Mokiejewski.
Chwilę później próbowali gospodarze, ale napastnik Huragana strzelił obok bramki Dumy Powiśla.

Tak naprawde losy meczy rozstrzygnęły się od 50 minuty meczu. Wtedy to goście podwyższyli na 2:0. Stało się to za sprawą Łukasza Gizy, który dośrodkował wprost na głowę Krystiana Burka, który strzałem głową umieścił piłkę w bramce Krupy. Gospodarze nie załamali się jednak i chwilę później strzelili kontaktowego gola. Źle zachował się Tomasz Dąbała, który wybił przed siebie uderzenie jednego z graczy gospodarzy i stało się mieliśmy już wynik 2:1.

W 54 minucie wszystko stało się jasne. Akcję rozpoczyna Dąbała. Piłkę przejmuje Giza, który ładnym rajdem zbliża się do bramki gospodarzy i oddaje strzał. Niestety strzela w słupek. Na szczęście na miejscu znajduje się Kępka, który dobija strzał Gizmena i piłka ląduje w siatce.
Mimo usilnych prób wiślaków do końca meczu nie padała już żadna bramka i spotkanie zakończyło się wygraną 3:1.
Cieszy kolejna dobra forma naszych graczy. Miejmy nadzieję, że dzięki korzystnym wynikom jutrzejszych gier Wisła znacznie zbliży się do czołowej 6 w tabeli.

Huragan Międzyrzec Podlaski r11; Wisła Puławy 1:3 (0:1)

Bramki: Andrzejczuk (62) r11; Mokiejewski (18), Syta (56 samobójcza), Kępka (70).
Żółta kartka: Gawrysiak (W). Sędziował: Pawlak (Chełm). Widzów: 300.

Wisła: Dąbała, Mróz, Burek, Pszczoła (Zięba 46'), Dryk, Abramczyk (Matyjaszek 76'), Mokiejewski, Stecyszyn, Gawrysiak ,Giza (Sikora 84' ) Kępka.

Huragan:Krupa, Kopytiuk, Włoszek, Syta, Szczepaniuk J., Uszyński, Ołowniuk (Dąbrowski A.36') Szczepaniuk A, Dąbrowski P. (Ślusarski 70'), Mazur (Korniluk 78'), Andrzejczuk