Portal ma 28,710,305 unikalnych wizyt

02/04/2011 16:01
Stan Wisły nadal wysoki

Nie było niespodzianki w rozegranym dziś kolejnym ligowym spotkaniu Wisły. Po momentami bardzo dobrej grze i ogłuszającym dopingu kibiców puławska Wisła pokonała Stal Sanok 3:0 i umocniła się na pozycji lidera.

Fotoreportaż z meczu (fot. Marian)
Pierwsze minuty to zdecydowana przewaga Wisły. W 1 minucie Wilczewskiego próbował pokonać Giza, ale jego uderzenie okazało się niecelne. Chwilę później przed dobrą szansą stanął Konrad Nowak, ale i on przegrał pojedynek z bramkarzem Stali Sanok. Po okresie przewagi Dumy Powiśla gra się wyrównała i uspokoiła i na boisku oglądaliśmy twardą męską grę. Aż do 41 minuty licznie zgromadzona publiczność nie oglądała bramek. Dopiero w 41 minucie, Piotr Mokiejewski pięknie wypatrzył w polu karnym Łukasza Gizę i niezawodny Gizmen nie miał problemów z pokonaniem bramkarza przyjezdnych. Wiślacy mogli podwyższyć prowadzenie, jeszcze przed przerwą, ale z dośrodkowaniem Łukasza Misztala z rzutu rożnego dobrze poradził sobie Wilczewski.

Po zmianie stron do ataków ruszyli goście z Sanoka. Grali oni dłużej piłką i mieli przewagę w jej posiadaniu, jednak z tej przewagi nie wynikało nic. Wiślacy czekali natomiast na kontry. W 63 minucie jedna z takich akcji zakończyła się sukcesem, Konrad Nowak podał w pole karne do Łukasza Gizy, który wykorzystał niezdecydowanie bramkarza Stali i z 5 metrów wepchnął piłkę do siatki. Po utracie drugiej bramki sanoczanie ruszyli do ataków. Uderzeniami z dystansu Kamila Beszczyńskiego próbowali pokonać Nikody u Pańko, ale oboma dobrze poradził sobie bramkarz Dumy Powiśla. Kropkę nad I wiślacy postawili w 85 minucie spotkania, kiedy to kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Łukasz MisztaL a piłka wpadła w okienko bramki Wilczewskiego. Do końcowego gwizdka sędziego Daniela Osińskiego nie padło już więcej bramek i 3 oczka i pozycja lidera pozostały w Puławach.

Wisła Puławy : Stal Sanok 3:0 ( 1:0)

Bramki: Giza 42, 65, Misztal 84

Wisła: Beszczyński - Gawrysiak, Kursa, Mróz, Misztal, Budzyński (78 Chwiszczuk), Wójtowicz (85 Jabkowski), Mokiejewski, Kozieł (70 Giziński), Giza (81 Dryk), Nowak

Stal: Wilczewski - Ząbkiewicz, Sumara, Łuczka, Zajdel, Nikody (79 Kuzio), Węgrzyn, Kuzicki (76 Kruszyński), Czenczek (79 Tabisz), Sobolak (46 Lorenc), Pańko

Żółta kartka Gawrysiak ( Wisła)
Widzów 300
Sędziował Daniel Osiński ( Lublin)
more komentarze (41)
#1 | jad79 dnia 02/04/2011 16:39 napisał:
ciesze sie z fantastycznej formy lukasza ale boje sie , ze po sezonie odejdzie jezeli nadal utrzyma taka forme
#2 | MrMargol dnia 02/04/2011 17:21 napisał:
nie odejdzie, zakład????

brawo Panowie. wielki szacunek i podziękowania za wspaniały mecz.
#3 | Adqs dnia 02/04/2011 17:26 napisał:
jad79, nie żartuj tak sobie, bo to nie jest możliwe. Po co ma odchodzić z poukładanej II ligowej drużyny?

Kapitalny mecz, świetny doping (tylko na c**** te trąbki???) i ogólnie DOMINACJA KSW! Piękny gol Misztala, świetna gra obrony i bramkarza. Było co oklaskiwać Wink Szacun za pojawienie się kibiców Hetmana Gołąb pod koniec meczu.
#4 | jad79 dnia 02/04/2011 17:26 napisał:
oby.najwazniejsze ze teraz strzela dla nas i niech tak zostanie na zawszeSmile
#5 | aniolek dnia 02/04/2011 23:52 napisał:
o ile się nie mylę to Marek Mirosław
a nie Mirosław Sachajko Smile
#6 | KIKIRIKI dnia 03/04/2011 00:51 napisał:
Prosimy o wielki żywiołowy doping ,bądzmy dwunastym zawodnikiem Dumy Powiśla.Apelują członkowie klubu kibica Wisły Puławy!!!!!!!!!!!!! Smile
#7 | gdziejestzbyszek dnia 03/04/2011 01:30 napisał:
fatalne zdjęcia, a co Cie obchodzi kto stał na garazu? a moze zalepiał dziure w dachu? , bbylo zrobic tez zdjecie wychodzącym z kosciola? a moze kogos nie stać na bilet, to co juz musi byc na zdjeciu? na stadionie tez stali na gorce, czy w lesie, moze ich listem gończym ścigać?
#8 | steven1974 dnia 03/04/2011 08:15 napisał:
sam stałeś na garażu i teraz obciach że inni widzą co ?
bardzo fajne zdjęcia szelak szkoda że nie widać nowej świetlnej
#9 | szelak dnia 03/04/2011 08:40 napisał:
Do gdziejestzbyszek- zdjęcia ci się nie podobają ale obejrzałeś od deski do deski, ludzi z kościoła nie fotografowałem ponieważ nie mieli nic wspólnego z meczem a jakbyś nie zauważył jest to fotoreportaż z meczu.
A ja ciebie podziwiam bo prawdziwy kibic obejrzy mecz za wszelką cenę, pozdrawiam i mniej emocji
Btw kibice siedzący na trybunie musieli zapłacić za bilet a ty zdjęcie miałeś gratis

Do steven1974- dzięki, staram się. Następnym razem będzie i tablica.
#10 | Darek62 dnia 03/04/2011 08:50 napisał:
Ja się cieszę z innej rzeczy...z wczorajszego meczu w sumie będzie aż PIĘĆ galerii fotograficznych - Szelaka ( jak zwykle super - ), Wojtka Antosza, fotolukasso, moja i dziś będzie jeszcze Bartka Czecha. Jeżeli ktoś znajdzie mi również pięć fotogalerii z jednego meczu do I ligi włącznie, na następnym spotkaniu z Partyzantem dostaje ode mnie prezent - w przerwie meczu ze wszystkimi honorami. Pewnie jeszcze Marian dorzuci swoją, no to będzie SZEŚĆ !!! o tv Wisła Puławy nie wspomnę. Najłatwiej krytykować, o wiele trudniej coś zrobić

Redakcja: Panie Darku, Jeszcze Marian. Czyli 6 Smile
#11 | Pablos1 dnia 03/04/2011 09:26 napisał:
Darek ja już bym się przestał zajmować się gówniarzami, którzy jazgoczą że ich nie stać itd, bo obniżyłeś cenę oczywiście proporcjonalnie dalej siedzą na dachu garażu. Szkoda prądu i poniewierania klawiatury. Doskonała robota wszyscy Panowie Fotoreporterzy z punktu widzenia PR jest to wymarzona sytuacja dla Wisły. Można powiedzieć tylko Dzięki Panowie. Wrzaskiem się nie zajmujmy niech dalej siedzą za płotem i na garażach tyle w temacie. Powiem tylko tyle wredny naród i niestety to w Puławach normalne, ze tak się zachowują ale to niestety mieszanka wszystkich pozytywnych i negatywnych cech z całej Polski. Korzeni takich zachowań doszukujmy się jeszcze z czasów budowy Zakładów Azotowych. Cała arystokracja i swołocz do Puław przyjechała więc nie dziwmy się, że są płociarze i garazowcy.Smile
#12 | Darek62 dnia 03/04/2011 09:40 napisał:
Spoko, około południa będzie już ponad 20 minutowa relacja wczorajszego meczu w ramach TV Wisła Puławy. Dziś ostatni raz przez You Tube - od meczu z Partyzantem - filmy będą już umieszczane na stronie klubowej. Jeżeli tylko film się "przemiędli" od razu wrzucam linka na facebooku i tu na forum. Wielkie dzięki dla Darka Nadolskiego ( całą noc pracował nad relacją - jakoś chciało mu się... ) i Marka Kamińskiego.
#13 | realny dnia 03/04/2011 11:00 napisał:
może trochę za wcześnie ale czy to jest drużyna na II ligę myślę że tak atak mamy dobry wczoraj Konradowi zabrakło trochę precyzji i mogliśmy wygrać wyżej następnie pomoc środek zagrał dobrze parę bardzo dokładnych podań Mokiego do Łukasza i mieliśmy dwie bramki Wójtowicz bardzo dobrze walczył z roślejszymi rywalami grał lepiej niż tydzień temu Orzędowski ale on nie był całkiem zdrów zabrakło strzałów z dystansu boki pomocy Budzyński grał dobrze natomiast po Koziele więcej się spodziewałem myślę na dziśaj Giziński lepszy co się tyczy obrony środek dobry Kursa wymiatał bardzo dobrze odnośnie bocznych obrońców ich interwencje w pierwszej połowie nie były przekonywujące znowu na początku błąd Mateusza z bramkarzem który mógł zakończyć się golem Kaśka pod koniec strzelił piękną bramkę co podniosło mu znacząco ocenę bramkarz nie puścił bramki ale interwencje nie były pewne chyba wynikło to z faktu że bronił pierwsze spotkanie na wiosnę co nie zmienia mósimy mieć bramkarza o pewniejszych interwencjach !! z tym składem po paru wzmocnieniach poradzą sobie w IIlidze !!!
#14 | realny dnia 03/04/2011 11:59 napisał:
jaszcze odnośnie obsady bramkarza co się dzieje zKubą czy jest kontuzjowany a nawet jak nie to i tak nie będzie grał w Avii w pierwszym składzie jest na wypożyczeniu trzeba go zamienić na Stachurskiego i w Puławach broni na II ligę będzie nie do pokonania !!
#15 | Piotrek dnia 03/04/2011 13:06 napisał:
Zolech na ławie w Avii, na razie przegrywa rywalizację z Łukaszem Gierszem.
#16 | Darek62 dnia 03/04/2011 13:40 napisał:
Tv Wisła Puławy zaprasza ;-)) Puławy miasto lidera

#17 | liongotie dnia 03/04/2011 14:22 napisał:
Hehe obejrzałem cały skrót tylko po to, żeby zobaczyć bramkę Kaśki Wink
Gdyby ktoś nie wiedział dlaczego Motor zainteresował się sprowadzeniem Łukasza Misztala jakieś 4 lata temu to niech obejrzy ten filmik i przewinie do 2:15 :
Trzymaj się Kaśka!
aviafan
#18 | Darek62 dnia 03/04/2011 15:10 napisał:
no, no - piękne uderzenie, w Wiśle podobnym popisał się Mateusz Gawrysiak w meczu z Olendrem jeszcze w IV lidze ( strzał z dystansu z ok. 40 m ). Wracając do Kaśki, jestem pewien, że on się dopiero rozkręca, na treningach to podobno już takie cuda strzela...
#19 | Adqs dnia 03/04/2011 15:23 napisał:
Tomasovia prowadzi z Izolatorem 1:0. Oddalamy się !
#20 | MrMargol dnia 03/04/2011 16:17 napisał: